Hore

Môj výber

Zóna architekta

Zoznámte sa so špičkou slovenského dizajnu – BÝVANIE DIZAJN

ČLÁNOK NA STIAHNUTIE V PDF

Ikonou slovenského nábytkárskeho dizajnu je už vyše 20 rokov spoločnosť BRIK, ktorej produkty vystupujú z anonymity typovej výroby. Vyznačujú sa vysokou Walitou a premyslenou funkčnosťou s dôrazom na precízne remeselné spracovanie a detaily. Vznikla v roku 1993, ked sa skupina ambicióznych nadšencov rozhodla vybudovat od základov firmu, ktorá sa v krajinách strednej Európy postupne stala synonymom moderného dizajnu a prvotriedneho nábytku. Dôsledne vyberaný materiál sa v dielňach spoločnosti BRIK meni na originálne artefakty, ktoré do miestnosti vnášajú najvyššiu estetickú hodnotu. Pre rodinné domy a byty, kaviarne, hotely, reštaurácie, obchody a kancelárie realizuje kompletné riešenia interiérov, ktorých precízne vyhotovenie oceňujú spokojní klienti pochádzajúci nielen zo Slovenska, ale tiež z Českej republiky, Maďarska, Poľska, Rakúska a Ruska.

 

Komoda Scala je nezameniteľná svojim tvarovaním Stolička Fanny a proporciami±pritom si plne zachováva funkčnosť klasickej komody. Tradičný bytový solitér sa tak mení na výrazovo zaujímaý objekt, ktorý je zaručeným obohatením každého interiéru. V ponuke sú prevedenia v dubovej a bukovej dyhe a tiež vysokolesklom emaily .

Konferenčný stolík Cikcak charakterizujú netradičné tvary príznačné jeho názvu. Zaujímavé geometrické vyhotovenie podstavca sklenej stolovej dosky determinuje celkový priestor, v ktorom je stolík zakomponovaný. S tvarovo jednoduchou sedačkou vytvorí dokonalú dizajnovú dvojicu.

Stolička Fanny, ktorá vychádza z tvarov klasického kresla prináša pohodlie ku stolovaniu. Šikmo osadená opierka a hravé línie podrúčok spolu s elegantným čalúnením predstavujú nový rozmer sedenia v jedálni.

Komoda Stream sa vyznačuje mäkkou siluetou a ladnými krivkami, ktoré do interiéru symbolicky vdychujú pôvabnú harmóniu. Spĺňa najvyššie požiadavky estetickej náročnosti, no zachováva si dômyselnú jednoduchosť, ktorá necháva vyniknúť kresbu masívneho dreva a gráciu nerezových nožičiek.

Komoda Forte sa svojim rafinovaným konštrukčným vyhotovením hravo stane dominantou interiérov. Vyniká príjemnou eleganciou a hravou nápaditosťou rozmiestnenia úložných prvkov a policových detailov. Komoda Je dostupná v drevenom prevedení, ale tiež v kombinácii s vysokým leskom.

 

 

 

 

 

Podobné články

VIAC Článkov