Hore

Môj výber

Zóna architekta

Keď interiér nájde domov – Atrium

ČLÁNOK NA STIAHNUTIE V PDF

Samozrejmosť návrhu: medzi tvorivé služby spoločnosti Brik pre klientov, ktorí požadujú celkový návrh interiéru, patrí aj príprava vizualizácií. Znich si každý dokáže urobiť predstavu o budúcom výsledku. Na obrázku je príklad obývacej izby veľkometrážneho bytu. Interiérový dizajnér v nej použil elegantnú čalúnenú stoličku «Sofia» s jemnými líniami, rozťahovací stôl «Permon» s prepracovanými detailmi, robustnú sedaciu súpravu «Tetra» doplnenú nadčasovým konferenčným stolíkom «Tito».

Okrem sériovo vyrábaného nábytku tu Brik navrhol a dodal aj atypickú obývaciu zostavu riešenú na mieru, ktorá skrýva stavebné nedokonalosti priestoru a technické zariadenia bytu.

 

Oceňovaný slovenský výrobca nábytku Brik nie je len primárnym producentom. Ako sieť dizajnérskych štúdií je zároveň miestom, kde

vzniká dobrý interiér už od projekčnej fázy.

Text a foto: Brik PODNIK 18 Atrium 5/2017 atriummagazin.sk

Podnik interiér ako organická súčasť architektonického prostredia predstavuje nevyhnutný životný priestor. Je v záujme každého človeka, aby obýval interiér, v ktorom sa v rámci svojich preferencií cíti dobre. Niekomu sa podarí vytvoriť príjemné a pohodlné prostredie vlastným pričinením, iný využíva služby architektov či interiérových dizajnérov, prípadne kombinuje oboje. Nájsť odborníka, ktorý dokáže naplniť predstavy alebo príjemne prekvapiť svojím originálnym riešením, býva niekedy náročný proces. Ten je iba začiatkom plnenia sna o budúcom priestore. Kremnická nábytkárska spoločnosť Brik sa neuspokojila iba s výrobnými úspechmi a neobmedzila na typové prvky sériovo vyrábaného

dizajnu. Klientom ponúka aj kompletné riešenia interiérov na mieru, premyslené do najmenších maličkostí už od počiatočnej projekčnej fázy.

V rámci českej republiky a Slovenska ju zastupuje niekoľko showroomov alebo obchodných partnerov, ktorí sú schopní spracovať kvalitný návrh

interiéru. V čom majú konkrétne prvky doriešené všetky detaily vrátane konštrukčných riešení, čím sa urýchľuje postup realizácie interiéru výrobný proces aj montáž. V neposlednom rade to klientovi znižuje konečnú cenu. Ďalšie informácie o možnostiach interiérového návrhu želaných priestorov získate na brik.sk alebo v showroome Brik Bratislava na Štúrovej ulici 14 (telefón +421 2 57 10 48 12).

Priamo od srdca: Spoločnosť Brik je viac ako dve desaťročia vnímaná ako dodávate u špičkových interiérových prvkov, ktoré vznikajú v samom srdci Európy – vo výrobnej hale v Kremnici.

Podobné články

VIAC Článkov