Hore

Môj výber

Zóna architekta

ČLÁNOK NA STIAHNUTIE V PDF

Vážení klienti, architekti a obchodní partneri,

Z dôvodov súčasného neľahkého obdobia, s ktorým sme všetci konfrontovaní, by sme Vás radi informovali o fungovaní našej spoločnosti.

Všetky naše predajne BRIK ako aj predajne našich obchodných zastúpení sú v SR otvorené. Predajne v ČR sú momentálne zatvorené, avšak všetky vybavujú komunikáciu a dopyty i elektronickou poštou alebo telefonicky prácou z domu.

Preto nás neváhajte kontaktovať pre spracovanie cenovej ponuky na typové prvky, atypové riešenia, projekty interiérov alebo s požiadavkou na samotné spracovanie interiérových návrhov.

Pri interiérových návrhoch Vám zašleme vstupný dotazník a detaily návrhu si s Vami odkonzultujeme telefonicky.

Konkrétne pre Bratislavský showroom prosím kontaktujte priamo architektov uvedených na našich stránkach alebo obchodného riaditeľa a radi si s Vami dohodneme konkrétny postup spracovania ponuky alebo návrhu.

Všetky potvrdené objednávky sú spracovávané a prebiehajú bez obmedzení výrobným procesom v Kremnici. Výrobnú dokumentáciu na atypové prvky Vám pošleme na odsúhlasenie mailom a telefonicky alebo osobne si ju s Vami v prípade nejasností odkonzultujeme. O termíne dodania Vás budeme informovať v predstihu jedného týždňa pred plánovaným termínom montáže.

Želáme Vám všetkým pevné zdravie a ďakujeme za prejavenú dôveru.

V mene Brik Kremnica

Ing. Marián Mihók

Obchodný riaditeľ

mihok@brik.sk

www.brik.sk

Podobné články

VIAC Článkov
X